• Vrh ljestvice

U sudaru dva mostarska kluba u okviru 9. kola WWin lige BiH Zrinjski je u gostima pobijedio Velež rezultatom 1:0.

Utakmica je odigrana po iznimno jakom pljusku koji je natapao teren tijekom svih 90 minuta igre. U takvim uvjetima nije bilo puno pravih prilika, a utakmica je odlučena u 32. minuti.

Nardin Mulahusejnović je glavom gađao s pet-šest metara, lopta je pogodila vratnicu i zatim se od Veležovog vratara Osmana Hadžikića odbila u mrežu.

Zahvaljujući Mulahusejnovićevom golu Zrinjski je došao do šeste pobjede u sezoni i na vrh ljestvice preskočio je Sarajevo. Velež je ostao na osmom mjestu ljestvice.