• Šesto kolo

Nogometaši Brnjaka stigli su i do četvrte ovosezonske pobjede.

Na domaćem terenu savladali su vrlo dobru ekipu Sloge iz Bosanske Otoke rezultatom 2-1.

I treći susret zaredom Brnjaci su gubili. Nesmotrenost u obrani koristi veteran Nusmir Fajić i gostima donosi prednost od 14.minute.

Malo po malo domaćin je preuzimao kontrolu. U 24.dosuđen je slobodan udarac koji u pogodak pretvara odlični Sakib Ramić.

Od 41.minute potpuni preokret. Ramić ubacuje, Marsel Mace odlično reagira i zabija za 2-1.

Brnjaci su dobro otvorili i drugi dio, pokušavajući što prije prelomiti susret.

U 71.minuti zbog prekršaja na Ramiću dosuđen je kazneni udarac i dodijeljen drugi žuti karton Fernandesu.

Mace je loše šutirao i nije realizirao najstrožu kaznu.

Nervoza se uvukla u redove domaće momčadi, Sloga je s igračem manje napravila nekoliko prilika za poravnanje, no domaćin je obranio vodstvo.

Nova pobjeda donijela je i diobu drugog mjesta.

Odličnu utakmicu odigrali su i Ivor Žlof i Anto Petrović.