• Premijer liga BiH

FOTO : FK Željezničar

Nogometaši Željezničara stigli su do prve ovosezonske pobjede.

Na teškom gostovanju Plavi s Grbavice pobijedili su Velež 1-2.

Željezničar je bio bolja momčad na terenu, ali ipak domaćin je početkom drugog dijela poveo preko Mlinarića.

Ipak, u 72. minuti uslijedila je brza akcija gostiju koju je u izjednačujući pogodak pretvorio Edwin Odinaka.

U 85. minuti Veležova obrana izgubila je loptu na sredini terena, što je iskoristio Aleksandar Boljević koji je pogodio za pobjedu Željezničara za 2:1.

Marin Galić je odigrao cijelu utakmicu u pobjedničkoj momčadi.

Ovaj veliki radnik na terenu prvi je izbor trenera Ćorića na svojoj poziciji.