• Na godinu dana

Real Madrid, aktualni pobjednik Lige prvaka i španjolski nogometni prvak, u srijedu je službeno obznanio kako je novi ugovor, na jednu sezonu, potpisao 38-godišnji hrvatski nogometaš Luka Modrić.

Krajem lipnja Modriću je istekao tadašnji ugovor s "Kraljevskim klubom", ali samo se čekala službena objava da kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i dalje ostaje igrač Reala, prenosi Hina.

S Realom je Modrić osvojio čak 26 trofeja te je odigrao 532 utakmice. U Madrid je došao tijekom 2012. godine iz Tottenhama. Osvojio je s Realom šest Liga prvaka, pet klupskih SP-a, četiri europska Superkupa, četiri naslova prvaka španjolske La Lige, dva domaća Kupa kralja i pet španjolskih superkupova.

Ukupno je u dresu Reala postigao 39 pogodaka, od čega 28 u prvenstvenim susretima.