× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Ugovor i sa FK Sloboda

450162738_1003311631802635_169523469413396449_n.jpg

Macron je novi tehnički sponzor FK Sloboda Tuzla!

Povratnik u elitni razred bosanskohercegovačkog nogometa potvrdio je kako je potpisan višegodišnji ugovor o suradnji.

Suradnju su u službenim klupskim prostorijama potpisali Antonija Glibo, direktorica tvrtke Plus Profectus sport i Rusmir Husagić, član Uprave Odbora za upravljanje FK Sloboda Tuzla.

Od sezone 2024/2025. klub će tako nastupati u kompletnoj opremi ovog renomiranog svjetskog brenda.Također, navijači će imati priliku kupiti ekskluzivne artikle u Fan Shopu.

Ovo partnerstvo označava početak novog poglavlja za FK Sloboda, omogučujući izuzetan sportski vizual i kvalitet koji Macron garantira.
 
Tvrtka Plus Profectus sport je službeni predstavnik svjetskih renomiranih brendova kao što su Macron, Zeus i Royal sport te već godinama uspješno posluje na bh tržištu i slovi za jednog od najboljih dobavljača sportske opreme na ovom prostoru.
 
"Izuzetno smo ponosni što smo našu poslovnu priču obogatili sa još jednim velikim sportskim imenom, kao što smo ponosni na sada preko 400 kolektiva kolektiva koji predstavljaju naše brendove na sportskim terenima u svim sportskim disciplinama diljem BiH. FK Sloboda Tuzla je klub sa rijetko impozantnom sportskom poviješću,sa cijelim timom od samog početka vlada sjajna energija i dobar vajb i nimalo ne sumnjam u dugoročnost i uspješnost ove suradnje", poručuje Antonija Glibo, poznatija kao Ana.
 
Podsjećamo, ova ambiciozna hercegovačka poduzetnica je najzaslužnija što od naredne sezone i HŠK Posušje nosi Macron sportsku opremu. Još je jedan pokazatelj kako žene mogu biti itekako uspješne poduzetnice, te kako se uz volju, trud i sposobnost mogu postići velike stvari. Nema sumnje kako će tvrtka, a ujedno i brend Macron dodatno rasti , a uz Anu sve je lakše.
 
Napomenimo kako je tvrtka Plus Profectus sport odnedavno prisutna pokroviteljskim aktivnostima i na brojnim malonogometnim turnirima u našoj općini.
 
448933567_2587168664798794_2334408151050111438_n.jpg
artinfo.ba
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.
  • Ugovor i sa FK Sloboda

450162738_1003311631802635_169523469413396449_n.jpg

Macron je novi tehnički sponzor FK Sloboda Tuzla!

Povratnik u elitni razred bosanskohercegovačkog nogometa potvrdio je kako je potpisan višegodišnji ugovor o suradnji.

Suradnju su u službenim klupskim prostorijama potpisali Antonija Glibo, direktorica tvrtke Plus Profectus sport i Rusmir Husagić, član Uprave Odbora za upravljanje FK Sloboda Tuzla.

Od sezone 2024/2025. klub će tako nastupati u kompletnoj opremi ovog renomiranog svjetskog brenda.Također, navijači će imati priliku kupiti ekskluzivne artikle u Fan Shopu.

Ovo partnerstvo označava početak novog poglavlja za FK Sloboda, omogučujući izuzetan sportski vizual i kvalitet koji Macron garantira.
 
Tvrtka Plus Profectus sport je službeni predstavnik svjetskih renomiranih brendova kao što su Macron, Zeus i Royal sport te već godinama uspješno posluje na bh tržištu i slovi za jednog od najboljih dobavljača sportske opreme na ovom prostoru.
 
"Izuzetno smo ponosni što smo našu poslovnu priču obogatili sa još jednim velikim sportskim imenom, kao što smo ponosni na sada preko 400 kolektiva kolektiva koji predstavljaju naše brendove na sportskim terenima u svim sportskim disciplinama diljem BiH. FK Sloboda Tuzla je klub sa rijetko impozantnom sportskom poviješću,sa cijelim timom od samog početka vlada sjajna energija i dobar vajb i nimalo ne sumnjam u dugoročnost i uspješnost ove suradnje", poručuje Antonija Glibo, poznatija kao Ana.
 
Podsjećamo, ova ambiciozna hercegovačka poduzetnica je najzaslužnija što od naredne sezone i HŠK Posušje nosi Macron sportsku opremu. Još je jedan pokazatelj kako žene mogu biti itekako uspješne poduzetnice, te kako se uz volju, trud i sposobnost mogu postići velike stvari. Nema sumnje kako će tvrtka, a ujedno i brend Macron dodatno rasti , a uz Anu sve je lakše.
 
Napomenimo kako je tvrtka Plus Profectus sport odnedavno prisutna pokroviteljskim aktivnostima i na brojnim malonogometnim turnirima u našoj općini.
 
448933567_2587168664798794_2334408151050111438_n.jpg
artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.