• Uvjerljivi i protiv Sloge

Nogometaši Brnjaka slavili su i u posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone.

Pred stotinjak gledatelja Brnjaci su pobijedili Slogu iz Bosanske Otoke 4-0.

Bila je to utakmica u kojoj je domaćin dominirao od prve do posljednje minute, a utakmicu je usmjerio rani pogodak Sakiba Ramića.

Ramić se lijepo namjestio i sa ruba šesnaesterca pogodio suprotni kut gola Emraha Bešića.

U 19.minuti još jedna lijepa akcija, Kenan Boja precizno pogađa za 2-0.

Početkom drugog dijela utakmica je praktički riješena kada se kapetan Haris Emšo najbolje snalazi u gužvi za 3-0.

Točku na i stavio je Deen Mujezinović u 86. minuti.

Utakmica je bila fer i korektna, bez ijedne javne opomene.

Brnjaci su na svom terenu odigrali 15 utakmica, upisali 11 pobjeda, dva remija i samo dva poraza. Pobjeda protiv Iskre koja je istupila nakon prvog dijela nije bodovno upisana, ali i nju su Brnjaci upisali na terenu.

U posljednjem kolu slijedi gostovanje Podgrmeču.