× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

teren-lepenica-nogomet

Premda su sportske, natjecateljske  sezone završile, ove godine nakon što završi europsko nogometno prvenstvo, svi ljubitelji nogometa, moći će uživati u malonogometnim natjecanjima kojih je na poručju i naše općine nekoliko.

Tako će i ove godine, 38. put zaredom u Lepenici će se održati malonogometni noćni turnir koji već 22. godinu ima i epitet memorijalnog odnosno nosi naziv "Vlatko Marković - Mance" . Turnir će početi 16.srpnja ( subota) a završava na blagdan sv. Ane, zaštitnice Župe Banbrdo, dok će se ždrijeb grupne faze održati 15.srpnja u Caffe baru Casablanca - Lepenica.
Uplata po ekipi iznosi 100 KM a organizatori, lepenička Frama, su i ove godine za najuspješnije pripremili vrijedne novčane nagrade:

1.mjesto : 2000 KM
2. mjesto 1000 KM
3. mjesto 500 KM


Kontakt telefoni za sve informacije i prijave
063-213-560 Boris telefon/viber
063-630-660 Zoran telefon/viber

im|artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

teren-lepenica-nogomet

Premda su sportske, natjecateljske  sezone završile, ove godine nakon što završi europsko nogometno prvenstvo, svi ljubitelji nogometa, moći će uživati u malonogometnim natjecanjima kojih je na poručju i naše općine nekoliko.

Tako će i ove godine, 38. put zaredom u Lepenici će se održati malonogometni noćni turnir koji već 22. godinu ima i epitet memorijalnog odnosno nosi naziv "Vlatko Marković - Mance" . Turnir će početi 16.srpnja ( subota) a završava na blagdan sv. Ane, zaštitnice Župe Banbrdo, dok će se ždrijeb grupne faze održati 15.srpnja u Caffe baru Casablanca - Lepenica.
Uplata po ekipi iznosi 100 KM a organizatori, lepenička Frama, su i ove godine za najuspješnije pripremili vrijedne novčane nagrade:

1.mjesto : 2000 KM
2. mjesto 1000 KM
3. mjesto 500 KM


Kontakt telefoni za sve informacije i prijave
063-213-560 Boris telefon/viber
063-630-660 Zoran telefon/viber

im|artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.