• Juicy Kiseljak open

O većini rezultata već smo pisali ranije.

Dodat ćemo kasnije završene mečeve.

Pri rezultatu 6-4;3-3 za Maksa Kasnikowskog Faris Zakaria mu je predao meč zbog ozljede.

Prvi nositelj tako je otišao u 1/4 finala i glavni je favorit za titulu, pogotovo nakon ispadanja Moellera i Noguchija.

Rio Noguchi u paru sa Kokijem Matsudom isprao je gorak okus poraza u singlu. Za manje od sat vremena izbacili su rusa Kazakova i Kanađanina Baianta (2-6;1-6).

Odličan je bio meč između Jakuba Paula i Mateja Vocela te Marlona Vankana i Johna Sperlea. U super tie-breaku Švicarac i Čeh upisuju pobjedu 13-11 i ostvaruju plasman u polufinale.

Australac Matthew Dellavedova igra već nekoliko godina u Kiseljaku. Koliko voli ovaj teren pokazao je danas pobjedom u tri seta nad vrlo dobrim Uzbekistancem Sergeyem Fominom (6-3;3-6;6-3).

BiH je ostala bez predstavnika. Vladan Tadić je sa dvaput po 6-3 ispao od Čileanca Matiasa Sote.