• Vitez

Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik odigrali su  na gradskom stadionu u Vitezu 24. kolo Druge lige FBiH - Zapad, a gost našim nogometašima bila je ekipa NK Sloga. Nogometaši kluba našega grada slavili su s 2:0 za tri nova prije potrebna boda!

Novotravničani su u vodstvo došli već u 3. minuti kada je u situaciji jedan na jedan s gostujućim vratarem Bešićem sjajno pogodio Mirza Silajdžija. Nakon toga gosti su imali nekoliko prilika, no promjene rezultata do kraja prvog dijela više nije bilo.

U nastavku su Novotravničani bili konkretniji, a upornost se isplatila u 71. minuti kada je David Mandić sjajno pogodio s nekih 20-ak metara.

Novi je na taj način slavio s 2:0 i osvojio 3 nova, prije potrebna boda.

Nakon ovog kola Novi je i dalje posljednja momčad lige s 15 osvojenih bodova uz omjer od 4 pobjede, 3 remija i 16 poraza. Gol razlika naše ekipe iznosi -29 (25/54).

U sljedećem kolu koje je na rasporedu već ove srijede, nogometaši Novog su slobodni.