• DERBI SUSRET

Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik neće po dobrom pamtiti današnji derbi protiv NK Travnik na Piroti. Domaći igrači slavili su s visokih 7:0 te su nogometaše Novog "zakovali" za dno tabele Druge lige FBiH - Zapad..

Domaćini su poveli već u 7. minuti susreta kada je za Travničane pogodio Jan Zlatan Isić. Udvostručenje prednosti donio je Abdel Rosić u 25. minuti, a ujedno se s 2:0 i otišlo na predah.

U nastavku su Travničani nastavili tamo gdje su stali u prvom dijelu. Na 3:0 povisio je rezervist Berin Čatić u 54. minuti, da bi u 56. Mario Bajo iz udarca s bijele točke pogodio za 4:0.

Na 5:0 povisio je Dino Džinović u 60. minuti, a za 6:0 pogađa Berin Gasal tri minute kasnije. U 77. minuti u strijelce se upisao i bivši igrač Novog, Senahid Omerdić.

Novi je nakon novog poraza posljednja ekipa lige na 15. poziciji s obzirom da je NK Iskra istupila iz natjecanja. Novotravničani su trenutno na omjeru od 3 pobjede, 3 remija i 16 poraza, a gol razlika im iznosi -31 (23/54).

U sljedećem 24. kolu koje je na rasporedu već sljedeće subote (4. svibnja) Novi će na svom stadionu od 17 sati ugostiti ekipu NK Sloga iz Bosanske Otoke.