• HNL

Stjepan Radeljić i njegova Rijeka slavili su protiv splitskog Hajduka u 174. Jadranskom derbiju, a u okviru 29. kola HNL-a!

Rijeka je bolje otvorila susret te su u prvom poluvremenu bili bolja momčad, no dominaciju na terenu nisu uspjeli pretvoriti u pogodak. Na odmor se otišlo s početnih 0:0.

Na početku drugog dijela Hajduk je zaigrao bolje, no nisu Splićani veći posjed lopte uspjeli pretvoriti u nešto više.

Domaćini su sredinom drugog dijela konsolidirali svoje redove, te su u 70. minuti došli do vodstva. Za 1:0, i ispostavit će se na kraju konačni rezultat, pogodio je Marco Pašalić.

Stjepan Radeljić u dresu Rijeke odigrao je cijeli susret, a novom pobjedom njegova momčad učvrstila se na prvom mjestu. Riječani imaju 5 bodova više u odnosu na drugoplasirani Dinamo (utakmica manje) te čak 10 više u odnosu na trećeplasirani Hajduk.