• Polufinale Kupa

Nogometaši Borca ostvarili su veliki prednost nad Širokim Brijegom u polufinalnom ogledu Kupa BiH.

Banjalučani su u prvom susretu u Čitluku bili bolji od Širokobriježana 3:1.

Borac je poveo u 21. minuti preko Jakova Blagajića, a sedam minuta kasnije nakon prekida glavom je za 2:0 pogodio Ranko Jokić.

U 61. minuti iz slobodnog udarca s dvadesetak metara pogodio je Blagajić za 0:3.

U 70. minuti Luka Mamić pogodio je za konačnih 1:3.

Pobjeda Borca mogla je biti i uvjerljivija, ali su gosti u samoj završnici propustili dvije stopostotne prilike.

Uzvrat se igra za četrnaest dana u Banjaluci.