• Zadnji meč kola

U posljednjem susretu 22. kola nogometne WWin lige Velež i Tuzla City odigrali su neodlučeno 1:1.

Velež je poveo već u 30. sekundi utakmice, a strijelac je bio Vito Čaić.

Šokantan početak nije obeshrabrio goste koji su nakon nekoliko opasnih napada u 26. minuti izjednačili preko Đorđa Pantelića.

Krenuli su Rođeni ambicioznije u nastavku, stvorili su nekoliko solidnih prilika, ali promjena rezultata više nije bilo i utakmica je završila podjelom bodova.

Uoči posljednje trećine prvenstva na vrhu ljestvice je Borac s 55 bodova. Slijede Zrinjski s 43, Velež s 36, Sloga s 35, Sarajevo s 34 boda.

U donjem dijelu ljestvice su Tuzla City, Željezničar i Igman sa po 23 boda te posljednja Zvijezda sa 17 bodova.