rukmetaši-slavlje zajednicka

Pljesak, pjesma, slikanje i šampanjac obilježili su kraj sezone 2015./2016. za Rukometni klub Kiseljak. Pogađate, i naši rukometaši su danas postali prvaci i to Prve lige Rukometnog saveza Herceg Bosne za rukometaše.

Do današnje utakmice s Izviđačem imali su dva boda prednosti stoga im je pobjeda nad Ljubušacima bila neophodna za toliko željenu ali i zasluženu titulu. U utakmicu su ušli maksimalno profesionalno i uspjeli prednost održati svih 60 minuta. Premda su jedno vrijeme imali i do 10 golova razlike, utakmica je završila rezultatom 32:27.

Dosta mlađa ekipa Izviđača nije se predavala do zadnje minute a želju za pobjedom s obje strane okrunilo je i dosta žutih kartona čiji je dobitnik između ostalih bio i gostujući trener.

Najuspješniji strijelac domaće momčadi bio je Tarik Gogić s devet pogodaka dok se odličnom partijom nakon ozljede u igru vratio i golman Amar Hamzić.

Pun dojmova nakon utakmice, predsjednik Kluba Miro Nikačević prvenstveno se zahvalio navijačima (kojih je zaista moglo biti i više) ali i konstatirao da RK Kiseljak nažalost zbog deficita igrača zasad neće u veći rang natjecanja te da će ipak za ovaj korak pričekati neko bolje vrijeme.

Ipak, vodstvo kluba, trener Ratko Liješnić te svi igrači zaslužuju sve pohvale jer su vratili sjaj rukometu u Kiseljaku, stvorili iznimno pozitivno ozračje oko Kluba, te na kraju, zahvaljujući vlastitom trudu i radu,napredovali do prvaka prvenstva. Kapa do poda....

{jlex}picasa:114258804164824292576/6287220064255163425{/jlex}