• Ozljeda Radeljića

Nogometaši Rijeke stigli su danas do nove pobjede, a vodeća momčad lige slavila je s 2:0 protiv ekipe Varaždina. Novotravničanin Stjepan Radeljić igrao je do 34. minute susreta kada se požalio na ozljedu, a umjesto njega u igru je ušao Matej Mitrović..

Prvo poluvrijeme završeno je bez pogodaka, da bi tek u 80. minuti susreta za vodstvo Riječana pogodio Niko Galešić na asistenciju Veldina Hodže.

Ovjeru pobjede donio je pogodak Radeljićevog "zamjenika" Mitrovića koji je u 90. minuti pogodio na asistenciju Galešića.

Rijeka nakon ove pobjede ima bod više od Hajduka, dok je Dinamo trećeplasirani sa 5 bodova manje, ali i utakmicom manje.

Sljedeće kolo Rijeku očekuje derbi protiv Osijeka, dok će Hajduk na gostovanje kod Gorice. Modri će pred svojim navijačima snage odmjeriti protiv Slaven Belupa.