rukometasi-trening

Porazom 39:36 od Rukometnog kluba Široki Brijeg prekinut je niz nepobjedivosti Rukometnog kluba Kiseljak koji je trajao od drugog kola tekuće sezone .Početak utakmice obilježila je nervozna i rastrgana igra obje momčadi. Sredinom prvog poluvremena Kiseljačani su se odlijepili na prednost od tri gola koju su zadržali do kraja poluvremena koje je završeno rezultatom 15 : 18.

Početkom drugog poluvremena dolazi do neobjašnjivog pada u igri naše momčadi što su domaćini iskoristili i serijom pogodaka ostvarili prednost od šest golova. Od tog trenutka gosti su uspjeli stabilizirati igru u napadu te su smanjili razliku na samo dva pogotka. Za nešto više u tom trenutku ipak nisu imali snage iako je želja i htijenje postojalo. Domaćin je zadržao prednost do kraja i zasluženo slavio rezultatom 39: 36.

Visok broj pogodaka jasno pokazuje da igra u obrani gotovo da nije ni postojala kod obje ekipe. Ovaj poraz naši će dečki što prije nadamo se zaboraviti te se okrenuti narednom vikendu kada se u našoj dvorani odlučuje o prvaku lige Herceg-Bosne.

Naime, u goste im stiže ekipa Rk Izviđaća iz Ljubuškog koji također pretendira na naslov prvaka. Nedjeljna utakmica, u našem slučaju, i nije imala presudan rezultatski značaj jer bez obzira na ishod utakmice ekipa Kiseljaka ima imperativ pobjede u narednom susretu kojom bi i osigurala titulu prvaka. Iz Kluba pozivaju sve vjerne navijače i sugrađane da ih dođu podržati na putu ka tituli.