• Prva futsal liga

futsal

Malonogometni klub Fojnica poražen je u šestom kolu Prve lige FBiH - Centar.

Iskra je odnijela bodove slavivši 4-8.

Bakir Bureković doveo je Fojnicu u vodstvo u trećoj minuti.Elvedin Keran u petoj poravnava na 1-1.

Od 13.minute Enis Ramić vraća prednost Fojnici. Slavlje ponovo traje tek dvije minute, kada Semir Šabić izjednačuje na 2-2.

U 23. minuti treće vodstvo domaće momčadi. Strijelac je sada Kenan Meša. No, raspoloženi Keran kroz dvije minute postiže dva pogotka i Iskra vodi 3-4.

Timur Softić je u 31. donio ekipi iz Bugojna dva pogotka prednost. Kenan Meša vraća domaćine u igru pogotkom za 4-5.

Sužena rotacija uzela je danak i gosti rješavaju pitanje pobjednika preko Dervišića, Jusufbašića i Imamovića.

Bila je ovo vrlo čvrsta utakmica sa 21 akumuliranim prekršajem ukupno. Obje ekipe imale su po jedan deseterac, koji nisu iskoristile.

Vrijedi spomenuti kako MNK Fojnica nije igrao u kompletnom sastavu tijekom ovih šest kola.