cestit-slikica.png

 • stanic
 • zad
 • da centar
 • keramika nikačević
 • triglav
 • rolvaga
 • automerc skoro
 • Ls
 • magal
 • bar floor
 • elur
 • c&d shop
 • ceste company
 • sik
 • mix company
 • globtour
 • rekord namještaj
 • vodovod
 • povratak

semfor-mostar

Izuzetno važnu pobjedu Rukometni klub Kiseljak danas je ostvario na gostovanju kod ekipe Zrinjskog iz Mostara. Naši su dečki na poluvremenu gubili s dva gola razlike no na kraju je utakmica završila rezultatom 31: 34.

Pobjeda je ostvarena teškom borbom na terenu ali i izvan njega. Naime, na utakmicu su Kiseljačani otišli bez prvog vratara Amara Hamzića koji će zbog teške ozljede koljena propustiti ostatak sezone. Osim toga, probleme im je stvarao i rani termin utakmice koju je zbog privatnih obveza nekolicina standardnih prvotimaca morala propustiti.

Tako je uz samo jednu zamjenu u polju naša momčad izuzetnom borbenošću i vrhunskom igrom u napadu uspjela doći do pobjede nad neugodnim protivnikom koji se nije predavao do posljednjeg trenutka utakmice.

Rezultatski tijek utakmice je ukazivao na krajnje neizvjestan meč do samog završetka. U vodstvu su se smjenjivale obje momčadi da bi u 50-oj minuti naša ekipa imala prednost od tri pogotka što su domaćini vrlo brzo anulirali i prešli u vodstvo. od tog trenutka gosti brzom i učinkovitom igrom u napadu uspijevaju napraviti seriju od četiri gola što je na kraju i značilo konačan rezultat 34:31 u korist Kiseljačana.

Ova pobjeda je sjajna uvertira za naredni vikend kada će naša ekipa dočekati Rukometni klub Izviđač iz Ljubuškog u utakmici koja će izravno odlučiti o prvaku Lige.

im|artinfo.ba

0
0
0
s2sdefault
 • Taxi
 • sarajevski kiseljak

KALENDARBTN1OSMRTICE BTN1NATJECAJIPNT2

 • globtour
 • općina kiseljak
 • ceste company
 • magal
 • lidija
 • rolvaga
 • stanic
 • Bakovići zavod
 • automerc skoro
 • bar floor
 • da centar
 • doper
 • cica comerce
 • zo hdz
 • mix company
 • triglav
 • rekord namještaj
 • matić pekara
 • hdz kiseljak
 • povratak

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

+387 (0) 62 349 560

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2019 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17