rukomet-kiss
Rukometni klub Kiseljak i nakon male pauze ostao je u formi i na pobjedničkoj stazi. Nakon otkazanog gostovanja u Širokom Brijegu, naši su rukometaši sinoć u gradskoj dvorani dočekali ekipu Tomislavgrada, Rukometni klub Delminium te ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 37:24.

Vrijedi spomenuti da je utakmica počela odavanjem počasti nedavno preminulom igraču Rukometnog kluba Kiseljak Ivici Šikiću.
Rezultatska neizvjesnost održavala se do 15. minute kada domaći igraći ostvaruju prednost, koristeći tehničke pogreške gostiju iz Tomislavgrada te realizirajući brze kontranapade.
Na odmor se otišlo rezultatim 17:12 u korist domaće momčadi.
U nastavku igre naši rukometaši su agresivnom igrom u obrani sprječavali protivnika da dođe do svoje igre što je rezultiralo brojnim tehničkim pogreškama gostiju a domaćini su pak to znalački koristili u brzim protu udarima.

Brza, raznovrsna i učinkovita igra u fazi napada rezultirala je stalnim povećanjem prednosti naših rukometaša. Pored odlične igre u polju mora se naglasiti doprinos odličnog vratarskog para domaće momčadi. Iz Kluba su naglasili da im je ovo bila najbolja predstava u ovom dijelu sezonu te se zahvalili ekipi RK Delminiuma na korektnoj igri. Podrška s tribina ni ovoga puta nije izostala.

Nakon ove pobjede Kiseljačani imaju dobre šanse za osvajanje prvenstva te očekuju propušteni susret sa Širokim Brijegom.