• FOTO

Nogometaši Kiseljaka nakon osmog kola nalaze se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice!

Kiseljačani su u osmom kolu sa minimalnih 1-0 pobijedili odličnu momčad Bratstva iz Bosanske Krupe.

Bila je to prava prvenstvena utakmica, sa dosta tenzija, prekršaja i prilika s obje strane.

Trenutak odluke dogodio se u 75.minuti. Mujić vidi pukotinu u obrani gostiju i šalje loptu, a brzonogi Purišević zaobilazi vratara i zabija u praznu mrežu.

Imali su i gosti svoje prigode, ali Bencun i obrana bili su na visini zadatka.Vrijedi spomenuti kako su u više navrata bili nekorektni, te kako je Adem Talić isključen u 78.minuti. Isto tako Admir Ljutić ulazio je u prepirke s publikom, te se ponašao izrazito nekulturno.

Kiseljak u narednom kolu gostuje kod Krajine u srijedu.