• Konferencijska

radeljic

Nogometaši Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka nadigrali su na Farskim Otocima B36 Torshavn s 1:3, a u strijelce se upisao i naš Novotravničanin Stjepan Radeljić kojemu je ovo prvi pogodak u dresu hrvatskog premijerligaša..

Domaćini su poveli u 33. minuti susreta preko Agnarssona, a Rijeka je potom osam minuta kasnije izjednačila preko Nike Jankovića.

Na samom početku drugog dijela u 48. minuti susreta Rijeka je došlo do potpunog preokreta preko Brune Gode.

Rijeka je do kraja susreta kontrolirala igru, a pobjedu pred uzvrat za sedam dana ovjerio je naš Stjepan Radeljić u 88. minuti susreta. Novotravničaninu je ovo bio prvijenac u dresu Rijeke.

Silvio Iliković je u igru ušao u 77. minuti susreta kada je zamijenio Selahija.