• Finale 7.lipnja

Nogometaši engleskog West Hama i talijanske Fiorentine plasirali su se u finale Konferencijske lige, koje će biti 7. lipnja u Fortuna Areni u Pragu.

Londonska ekipa u polufinalu eliminirala nizozemski AZ Alkmaar, dok je talijanski tim bio bolji od švicarskog Basela.

West Ham je pobijedio u oba susreta. U revanšu je sinoć u gostima slavio sa 1:0, dok je domaći susret prije sedam dana riješio u svoju korist sa 2:1.

Basel je prošlog tjedna u gostima pobijedio Fiorentinu sa 2:1, ali nije uspio sačuvati prednost. Fiorentina je u revanšu u Švicarskoj istim rezultatom slavila u regularnom tijeku utakmice, a pobjednik je odlučen tek u 30-minutnoj nadoknadi vremena. Junak utakmice bio je Čeh Antonin Barak koji je bio strijelac u devetoj minuti sudačke nadoknade.