• Županijska liga

lopta korner

Kreševo nastavlja s lošim rezultatima u drugom dijelu sezone.

Kreševkljaci su poraženi u gostima kod Fojnica sa čak 9-3 u okviru 12.kola Županijske lige ŽSB.

Već do poluvremena Fojnica je imala 4-0,a u drugom dijelu još su podigli prednost.

Elvedin Bunić postigao je četiri pogotka, a po jedan su dodali Munever Pugonja, Sead Begić,Amel Hodžić, Emir Fejzić i Nermin Beganović.

Kod poraženih, dvaput je zabio Dario Kraljević, a jednom Davor Miličević.

Bilalovac i Lugovi odigrali su 1-1.

Elman Alispahič zabio je za 0-1 u 45.minuti, da bi u 90.Selvedin Karasalihović donio bod Bilalovcu.

Bilalovac ostaje jedina neporažena momčad lige.

Kaćuni i Busovača odigrali su bez pogodaka.

Nova Bila i Šantići su remizirali odigravši 2-2.Ivan Bajo i Mario Jukić postizali su pogotke za domaćine, a Stipan Bilić i Hido-Paulo  Ahmetović za goste.