• RK Kiseljak

rukomet rukometna lopta

Mladi rukometaši Kiseljaka nisu imali problema u zaostalom kolu protiv RK Nova Bila.

Kadeti su slavili 28-14.

Gosti su vodili skoro cijelo prvo poluvrijeme, Kiseljak je prvi put poveo tek u 20.minuti. Na poluvremenu su Kiseljačani ipak imali 12-10.

U drugom dijelu Kiseljak se brzo odlijepio, igralo se u serijama, i na kraju ogromnih 14 razlike.

Valentin Jurišić i Karlo Pecirep postigli su po deset pogodaka. Danijel Šunjić dodao je tri,Leon Vujica i Ivan Tolo po dva, Leon Pecirep jedan pogodak.

Mlađi kadeti istog su protivnika nadigrali 23-10.

Nakon rezultata 1-1 Kiseljak pravi seriju 9-0 i praktički odmah prelama utakmicu. Obrana je bila na vrhunskoj razini, a pokazatelj toga su samo tri primljena pogotka na poluvremenu.

U drugom dijelu prednost je išla i do 15 razlike.

Leo Duno i Ivano Elpez postigli su po sedam pogodaka. Leon Vujica dodao je šest, Danijel Šunjić tri.

Mlađi kadeti skoro sigurno su osigurali FInal Four lige.