• (FOTO)

IMG_9088.JPG

Ekipe Nogometnog kluba Novi Travnik i NK Kiseljak odigrale su danas na Stadionu na Lašvi prijateljsku utakmicu u okviru priprema pred početak proljetnog dijela sezone Druge lige FBiH - Zapad..

Za oba trenera ovo je bila test utakmica u kojoj su imali priliku provjeriti formu igrača i stanje u ekipi.

Kiseljak je prvi došao do vodstva nakon 15-ak minuta igre preko Ganije, da bi Novi Travnik pet minuta kasnije izjednačio nakon udarca s bijele točke. Precizan izvođač jedanaesterca bio je David Mandić.

IMG_9096.JPG

Iako je Novi Travnik imao nekoliko stopostotnih prilika na odmor se otišlo s 1:1, a posebno valja istaknuti sjajnu igru Luke Pušića kao novog pojačanja Novog, ali i s druge strane nekoliko sjajnih intervencija kiseljačkog vratara Hodžića.

IMG_9093.JPG

U nastavku je Pušić imao još nekoliko sjajnih prilika, no ponovno se kiseljačka "jedinica" pokazala kao nepremostiva posljednja prepreka za igrača Novog Travnika.

IMG_9074.JPG

Kiseljak je na kraju uspio kazniti propuštene prilike Novog, te su nakon loše komunikacije između obrambenog igrača i vratara Novog došli do 1:2  preko Škore i pobjede na ovom susretu.

IMG_9053.JPGIMG_9052.JPGIMG_9057.JPGIMG_9059.JPGIMG_9051.JPGIMG_9061.JPGIMG_9062.JPGIMG_9063.JPGIMG_9066.JPGIMG_9067.JPGIMG_9068.JPGIMG_9069.JPGIMG_9097.JPGIMG_9075.JPGIMG_9076.JPGIMG_9082.JPGIMG_9084.JPGIMG_9087.JPGIMG_9071.JPG