× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

Stanic obiteljČelnici nogometnog kluba Hajduk i tvrtke "Stanić Beverages," koja se bavi proizvodnjom sokova, potpisali su u ponedjeljak ugovor po kojem ta privatna tvrtka postaje sponzor splitskog kluba u sljedeće dvije godine, piše Hina.

"Ovim ugovorom tvrtka 'Stanić Beverages' postaje jedan od većih sponzora Hajduka ali o financijskom iznosu tog ugovora ne bih govorio pošto je to poslovna tajna," rekao predsjednik Uprave Hajduka Marin Brbić.

Vlasnik tvrtke "Stanić Beverages" i predsjednik uprave tvrtke Svjetlan Stanić je istaknuo kako ovim ugovorom želi pomoći Hajduku.

"Više od deset godina sam povezan sa Hajdukom i želimo mu pomoći koliko možemo," rekao je Stanić.

Brbić je najavio kako će se središnja proslava obilježavanja 105. obljetnice Hajduka održati u sljedeću subotu.

"Po prvi puta u povijesti Hajduka otvorit ćem naš prodajni prostor u splitskoj Gradskoj luci u kojoj će se u sljedeću subotu organizirati i središnja svečanost 105 godina postojanja našeg kluba," naglasio je Brbić.

Bljesak.info

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

Stanic obiteljČelnici nogometnog kluba Hajduk i tvrtke "Stanić Beverages," koja se bavi proizvodnjom sokova, potpisali su u ponedjeljak ugovor po kojem ta privatna tvrtka postaje sponzor splitskog kluba u sljedeće dvije godine, piše Hina.

"Ovim ugovorom tvrtka 'Stanić Beverages' postaje jedan od većih sponzora Hajduka ali o financijskom iznosu tog ugovora ne bih govorio pošto je to poslovna tajna," rekao predsjednik Uprave Hajduka Marin Brbić.

Vlasnik tvrtke "Stanić Beverages" i predsjednik uprave tvrtke Svjetlan Stanić je istaknuo kako ovim ugovorom želi pomoći Hajduku.

"Više od deset godina sam povezan sa Hajdukom i želimo mu pomoći koliko možemo," rekao je Stanić.

Brbić je najavio kako će se središnja proslava obilježavanja 105. obljetnice Hajduka održati u sljedeću subotu.

"Po prvi puta u povijesti Hajduka otvorit ćem naš prodajni prostor u splitskoj Gradskoj luci u kojoj će se u sljedeću subotu organizirati i središnja svečanost 105 godina postojanja našeg kluba," naglasio je Brbić.

Bljesak.info

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.