Svjetsko prvenstvo

rukomet lopta

 Rezultati 3. kola drugog kruga takmičenja na Svjetskom prvenstvu za rukometaše u Poljskoj i Švedskoj: 

Prva grupa (Krakov):
Crna Gora - Slovenija 23:31 (8:15)
Iran - Poljska 22:26 (10:16)
21.00 Španija - Francuska

Tabela: 
1. Francuska 4 4 0 0 137:108 8
2. Španija 4 4 0 0 123:96 8
3. Slovenija 5 3 0 2 158:133 6
4. Poljska 5 2 0 3 123:127 4
5. Crna Gora 5 1 0 4 126:154 2
6. Iran 5 0 0 5 125:175 0

Druga grupa (Göteborg):
Zelenortska Ostrva - Mađarska 30:42 (15:22)
Brazil - Island 37:41 (22:18)
20.30 Švedska - Portugal

Tabela: 
1. Švedska 4 4 0 0 132:103 8
2. Mađarska 5 3 0 2 148:147 6
3. Island 5 3 0 2 169:158 6
4. Portugal 4 2 1 1 116:101 5
5. Brazil 5 1 1 3 138:151 3
6. Zelenortska ostrva 5 0 0 5 138:181 0

23. januara: 
Treća grupa (Katowice):
15.30 Katar - Argentina
18.00 Srbija - Nizozemska 
20.30 Njemačka - Norveška

Tabela: 
1. Njemačka 4 4 0 0 137:105 8
2. Norveška 4 4 0 0 120:92 8
3. Srbija 4 2 0 2 123:111 4
4. Nizozemska 4 2 0 2 113:109 4
5. Katar 4 0 0 4 98:127 0
6. Argentina 4 0 0 4 81:128 0

Četvrta grupa (Malmö):
15:30 SAD - Belgija
18.00 Hrvatska - Bahrein
20.30 Egipat - Danska

Tabela: 
1. Egipat 4 4 0 0 125:88 8
2. Danska 4 3 1 0 144:105 7
3. Hrvatska 4 2 1 1 128:111 5
4. Bahrein 4 2 0 2 105:117 4
5. Belgija 4 0 0 4 110:140 0
6. SAD 4 0 0 4 89:140 0
 

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Svjetsko prvenstvo

rukomet lopta

 Rezultati 3. kola drugog kruga takmičenja na Svjetskom prvenstvu za rukometaše u Poljskoj i Švedskoj: 

Prva grupa (Krakov):
Crna Gora - Slovenija 23:31 (8:15)
Iran - Poljska 22:26 (10:16)
21.00 Španija - Francuska

Tabela: 
1. Francuska 4 4 0 0 137:108 8
2. Španija 4 4 0 0 123:96 8
3. Slovenija 5 3 0 2 158:133 6
4. Poljska 5 2 0 3 123:127 4
5. Crna Gora 5 1 0 4 126:154 2
6. Iran 5 0 0 5 125:175 0

Druga grupa (Göteborg):
Zelenortska Ostrva - Mađarska 30:42 (15:22)
Brazil - Island 37:41 (22:18)
20.30 Švedska - Portugal

Tabela: 
1. Švedska 4 4 0 0 132:103 8
2. Mađarska 5 3 0 2 148:147 6
3. Island 5 3 0 2 169:158 6
4. Portugal 4 2 1 1 116:101 5
5. Brazil 5 1 1 3 138:151 3
6. Zelenortska ostrva 5 0 0 5 138:181 0

23. januara: 
Treća grupa (Katowice):
15.30 Katar - Argentina
18.00 Srbija - Nizozemska 
20.30 Njemačka - Norveška

Tabela: 
1. Njemačka 4 4 0 0 137:105 8
2. Norveška 4 4 0 0 120:92 8
3. Srbija 4 2 0 2 123:111 4
4. Nizozemska 4 2 0 2 113:109 4
5. Katar 4 0 0 4 98:127 0
6. Argentina 4 0 0 4 81:128 0

Četvrta grupa (Malmö):
15:30 SAD - Belgija
18.00 Hrvatska - Bahrein
20.30 Egipat - Danska

Tabela: 
1. Egipat 4 4 0 0 125:88 8
2. Danska 4 3 1 0 144:105 7
3. Hrvatska 4 2 1 1 128:111 5
4. Bahrein 4 2 0 2 105:117 4
5. Belgija 4 0 0 4 110:140 0
6. SAD 4 0 0 4 89:140 0
 

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2023 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17