• STK Kreševo

U organizaciji STK Kreševo održano je peto izdanje Božićnog stolnoteniskog turnira, nakon dvogodišnje stanke zbog pandemije koronavirusa.

Turnir se igrao u četiri kategorije, a natjecatelji su imali osiguran obrok i piće. Za najbolje su bile osigurane i vrijedne nagrade.

Nastupilo je 60 natjecatelja iz cijele Bosne i Hercegovine.

U kategoriji od 18 do 39 godina najbolji je bio Aladin Kurić, drugo mjesto pripalo je Draženu Kraljeviću, a treće Igoru Sabljiću i Leu Đepiću.

U kategoriji od 40 do 55 godina slavio je Nahidin Mujezinović pobjedom u finalu nad Josipom Trogrlićem, dok su treći bili Dragan Đođo i Zoran Kraljević.

U kategoriji starijih od 55 godina slavio je Senad Ćustović, ispred Kasima Cerića te Senada Šoše i Mirka Miloševića.

Kada su u pitanju dame, prvo mjesto pripalo je Mili Lukić, drugo Nataliji Debelnogić te treće Mariji Lučić i Ilmi Nasup.

Više fotografija možete pronaći na stranici STK Kreševo.