Katar

katar-stadion.jpg

Raspored utakmica grupne faze na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Kataru :

20. studenog: 
A-grupa: 
17.00 Katar - Ekvador (stadion Al Khor)

21. studenog: 
A-grupa: 
17.00 Senegal - Nizozemska (Al Tumama)
B-grupa: 
14.00 Engleska - Iran (stadion Kalifa International)
20.00 SAD - Wales (Ahmad bin Ali)

22. studenog: 
C-grupa: 
11.00 Argentina - Saudijska Arabija (Lusail)
17.00 Meksiko - Poljska (974)
D-grupa: 
14.00 Danska - Tunis (Education City)
20.00 Francuska - Australija (Al Vakra)

23. studenog: 
E-grupa:
14.00 Njemačka - Japan (Kalifa Int.)
17.00 Španjoska - Kostarika (Al Tumama)
F-grupa: 
11.00 Maroko - Hrvatska (11.00)
20.00 Belgija - Kanada (Ahmad bin Ali)

24. studenog: 
G-grupa: 
11.00 Švicarska - Kamerun (Al Vakra)
20.00 Brazil - Srbija (Lusail)
H-grupa: 
14.00 Urugvaj - Južna Koreja (Education City)
17.00 Portugal - Gana (974)

25. studenog: 
A-grupa: 
14.00 Katar - Senegal (Al Tumama)
17.00 Nizozemska - Ekvador (Kalifa Int.)
B-grupa: 
11.00 Wales - Iran (Ahmad bin Ali)
20.00 Engleska - SAD (Al Khor)

26. studenog: 
C-grupa: 
14.00 Poljska - Saudijska Arabija (Education City)
20.00 Argentina - Meksiko (Lusail)
D-grupa: 
11.00 Tunis - Australija (Al Vakra)
17.00 Francuska - Danska (974)

27. studenog: 
E-grupa: 
11.00 Japan - Kostarika (Ahmad bin Ali)
20.00 Španjolska - Njemačka (Al Khor)
F-grupa: 
14.00 Belgija - Maroko (Al Tumama)
17.00 Hrvatska - Kanada (Kalifa Int.)

28. studenog: 
G-grupa: 
11.00 Kamerun - Srbija (Al Vakra)
17.00 Brazil - Švicarska  (974)
H-grupa: 
14.00 Južna Koreja - Gana (Education City)
20.00 Portugal - Urugvaj (Lusail)

29. studenog: 
A-grupa: 
16.00 Nizozemska - Katar (Al Khor)
16.00 Ekvador - Senegal (Kalifa Int.)
B-grupa: 
20.00 Wales - Engleska (Ahmad bin Ali)
20.00 Iran - SAD (Al Tumama)

30. studenog: 
C-grupa: 
20.00 Poljska - Argentina (974)
20.00 Saudijska Arabija - Meksiko (Lusail)
D-grupa: 
16.00 Tunis - Francuska  (Education City)
16.00 Australija - Danska (Al Vakra)

1. prosinca: 
E-grupa: 
20.00 Japan - Španjolska (Kalifa Int.)
20.00 Kostarika - Njemačka  (Al Khor)
F-grupa: 
16.00 Hrvatska - Belgija (Ahmad bin Ali)
16.00 Kanada - Maroko (Al Tumama)

2. prosinca: 
G-grupa: 
20.00 Kamerun - Brazil (Lusail)
20.00 Srbija - Švicarska  (974)
H-grupa: 
16.00 Južna Koreja - Portugal (Education City)
16.00 Gana - Urugvaj (Al Vakra)

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Katar

katar-stadion.jpg

Raspored utakmica grupne faze na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Kataru :

20. studenog: 
A-grupa: 
17.00 Katar - Ekvador (stadion Al Khor)

21. studenog: 
A-grupa: 
17.00 Senegal - Nizozemska (Al Tumama)
B-grupa: 
14.00 Engleska - Iran (stadion Kalifa International)
20.00 SAD - Wales (Ahmad bin Ali)

22. studenog: 
C-grupa: 
11.00 Argentina - Saudijska Arabija (Lusail)
17.00 Meksiko - Poljska (974)
D-grupa: 
14.00 Danska - Tunis (Education City)
20.00 Francuska - Australija (Al Vakra)

23. studenog: 
E-grupa:
14.00 Njemačka - Japan (Kalifa Int.)
17.00 Španjoska - Kostarika (Al Tumama)
F-grupa: 
11.00 Maroko - Hrvatska (11.00)
20.00 Belgija - Kanada (Ahmad bin Ali)

24. studenog: 
G-grupa: 
11.00 Švicarska - Kamerun (Al Vakra)
20.00 Brazil - Srbija (Lusail)
H-grupa: 
14.00 Urugvaj - Južna Koreja (Education City)
17.00 Portugal - Gana (974)

25. studenog: 
A-grupa: 
14.00 Katar - Senegal (Al Tumama)
17.00 Nizozemska - Ekvador (Kalifa Int.)
B-grupa: 
11.00 Wales - Iran (Ahmad bin Ali)
20.00 Engleska - SAD (Al Khor)

26. studenog: 
C-grupa: 
14.00 Poljska - Saudijska Arabija (Education City)
20.00 Argentina - Meksiko (Lusail)
D-grupa: 
11.00 Tunis - Australija (Al Vakra)
17.00 Francuska - Danska (974)

27. studenog: 
E-grupa: 
11.00 Japan - Kostarika (Ahmad bin Ali)
20.00 Španjolska - Njemačka (Al Khor)
F-grupa: 
14.00 Belgija - Maroko (Al Tumama)
17.00 Hrvatska - Kanada (Kalifa Int.)

28. studenog: 
G-grupa: 
11.00 Kamerun - Srbija (Al Vakra)
17.00 Brazil - Švicarska  (974)
H-grupa: 
14.00 Južna Koreja - Gana (Education City)
20.00 Portugal - Urugvaj (Lusail)

29. studenog: 
A-grupa: 
16.00 Nizozemska - Katar (Al Khor)
16.00 Ekvador - Senegal (Kalifa Int.)
B-grupa: 
20.00 Wales - Engleska (Ahmad bin Ali)
20.00 Iran - SAD (Al Tumama)

30. studenog: 
C-grupa: 
20.00 Poljska - Argentina (974)
20.00 Saudijska Arabija - Meksiko (Lusail)
D-grupa: 
16.00 Tunis - Francuska  (Education City)
16.00 Australija - Danska (Al Vakra)

1. prosinca: 
E-grupa: 
20.00 Japan - Španjolska (Kalifa Int.)
20.00 Kostarika - Njemačka  (Al Khor)
F-grupa: 
16.00 Hrvatska - Belgija (Ahmad bin Ali)
16.00 Kanada - Maroko (Al Tumama)

2. prosinca: 
G-grupa: 
20.00 Kamerun - Brazil (Lusail)
20.00 Srbija - Švicarska  (974)
H-grupa: 
16.00 Južna Koreja - Portugal (Education City)
16.00 Gana - Urugvaj (Al Vakra)

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2023 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17