NOGOMET

l_bc0cef456fa0de024d484e8eafefe8d4.jpeg

Ždrijeb kvalifikacijskih grupa za Europsko prvenstvo 2024. godine čiji domaćin je Njemačka bit će održan u nedjelju, 9. listopada u Festhalle centru u Frankfurtu.

U kvalifikacijama će sudjelovati 53 reprezentacije koje će se pokušati izboriti za 23 mjesta na Euru, dok se Njemačka kao domaćin automatski kvalificirala na završni turnir.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine se nalazi u u drugoj jakosnoj grupi s reprezentacijama: Francuske, Austrije, Češke Republike, Engleske, Walesa, Izraela, Srbije, Škotske i Finske.

Ostale jakosne grupe su:

Šešir UEFA Lige nacija: Nizozemska, Hrvatska, Španjolska, Italija

Šešir 1: Danska, Portugal, Belgija, Mađarska, Švicarska, Poljska

Šešir 3: Ukrajina, Island, Norveška, Slovenija, Republika Irska, Albanija, Crna Gora, Rumunija, Švedska, Armenija

Šešir 4: Gruzija, Grčka, Turska, Kazahstan, Luksemburg, Azerbajdžan, Kosovo, Bugarska, Farska Ostrva, Sjeverna Makedonija

Šešir 5: Slovačka, Sjeverna Irska, Cipar, Bjelorusija, Litva, Gibraltar, Estonija, Latvija, Moldavija, Malta

Šešir 6: Andora, San Marino, Lihtenštajn

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
NOGOMET

l_bc0cef456fa0de024d484e8eafefe8d4.jpeg

Ždrijeb kvalifikacijskih grupa za Europsko prvenstvo 2024. godine čiji domaćin je Njemačka bit će održan u nedjelju, 9. listopada u Festhalle centru u Frankfurtu.

U kvalifikacijama će sudjelovati 53 reprezentacije koje će se pokušati izboriti za 23 mjesta na Euru, dok se Njemačka kao domaćin automatski kvalificirala na završni turnir.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine se nalazi u u drugoj jakosnoj grupi s reprezentacijama: Francuske, Austrije, Češke Republike, Engleske, Walesa, Izraela, Srbije, Škotske i Finske.

Ostale jakosne grupe su:

Šešir UEFA Lige nacija: Nizozemska, Hrvatska, Španjolska, Italija

Šešir 1: Danska, Portugal, Belgija, Mađarska, Švicarska, Poljska

Šešir 3: Ukrajina, Island, Norveška, Slovenija, Republika Irska, Albanija, Crna Gora, Rumunija, Švedska, Armenija

Šešir 4: Gruzija, Grčka, Turska, Kazahstan, Luksemburg, Azerbajdžan, Kosovo, Bugarska, Farska Ostrva, Sjeverna Makedonija

Šešir 5: Slovačka, Sjeverna Irska, Cipar, Bjelorusija, Litva, Gibraltar, Estonija, Latvija, Moldavija, Malta

Šešir 6: Andora, San Marino, Lihtenštajn

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17