• Prva liga FBiH

Rukometaši Kiseljaka stigli su do druge pobjede. Malo tko je očekivao ovakav start u višem rangu.

Drugo kolo Prve lige Federacije - Sjever donijelo je prvi domaći ogled. U Kiseljaku je gostovao RK Sana 7 iz Sanskog Mosta.

Gosti su odolijevali sedam minuta. Onda se Kiseljak razgoropadio, Jelonjić je zaključao vrata, napad je odlično funkcioniraju, pogotovo trojac Ahić-Gogić-Slišković.

I blok je radio svoj dio posla, a srce obrane držali su Klarić i Tolo.

Već nakon prvog dijela bilo je jasno da Kiseljak ide prema uvjerljivoj pobjedi. U drugom dijelu prednost je rasla i do +11,a na kraju je završeno 32-25. Trener Liješnić dao je priliku i igračima s klupe.

Kiseljak je imao podršku oko 150 navijača.

Jelonjić je na kraju skupio čak 22 obrane, Ahić je bio najefikasniji sa deset pogodaka, Slišković je dodao šest.

Kod gostiju, Kuršumović sa 12 obrana i Musić sa 9 pogodaka bili su najefikasniji.

U narednom kolu Kiseljak gostuje u Novoj Biloj.