• Završena bez pobjednika

Nogometaši Kreševa su u nedjelju odigrali prijateljsku utamicu protiv Pofalićkog, koji je aktualni prvak Kantonalne lige Kantona Sarajevo.

Kraljevi su dominirali igrom,ali na kraju su jedva izvukli i neriješen rezultat.

Pofalićki je poveo u 14.minuti, a nakon silnih napada NK Kreševa u drugom dijelu uspjeli su udvostručiti prednost. Kreševo se vraća preko Oroza, koji neometan šalje loptu nakon dobre akcije.

Pofalićki je ponovo imao dva razlike nakon sjajnog pogotka s distance.

Ipak Ivičević u 79.minuti smanjuje na 2-3.Upravo je ovaj nogometaš u sudačkoj nadoknadi iz slobodnjaka postavio konačnih 3-3.

Kreševo je imalo dosta prilika, a pravo je čudo kako neke prilike nisu pretvorene u pogotke.

Susret je odigran u teškim uvjetima zbog jake kiše. Početak drugog poluvremena je i pomjeren.

Kreševo napada titulu prvaka Kantonalne lige KSB. Trener Vujica je odmah zagrnuo rukave i na svakom treningu nastoji prenijeti znanje i iskustvo Kreševljacima. Treninzi su jako zahtjevni i naporni.

Pogledajte odličan sažetak koji je pripremio Filip Marić (Foto Stanić).