• Dvostruka pobjeda

U trećem kolu Omladinske lige Centar 2 kadeti NK Kiseljak stigli su do prve pobjede.

Kiseljačani su imali velikih 0-3 na poluvremenu, no domaći Borac Jelah se vratio na samo pogodak zaostatka.Ali su do kraja izabranici Igora Antića sačuvali prednost.

Kiseljak je poveo preko Tahira Karahmeta u 13.minuti. Filip Pavlović je povisio na 0-2, a u smiraj prvog dijela Bruno Oroz donosi velikih 0-3.

Subašić i Kurdić su vratili nadu gostima, ali hrabri Kiseljačani su izdržali do kraja.

Juniori su upisali treću pobjedu i zadržali stopostotan niz.

Patrik Cvijanović doveo je Kiseljak u vodstvo, no Pilav je vratio stvari na početak.

Da Kiseljak ipak na predah ode s golom prednosti pobrinuo se Mehmed Arnautović pogotkom za 1-2.

Zvonimir Biletić zabio je za 1-3, a Arnautović je odveo Kiseljak na tri pogotka prednosti.

Pred kraj susreta Antonio Dilber postavlja konačnih 1-5.

Upravo Cvijanović i Dilber slove za najveće talente ove generacije. Prema mnogima, riječ je o najboljim igračima juniorske selekcije u posljednjih deset godina.