• Odlični napadač

foto :arhiv

Darijo Pecirep je ovoga ljeta iz Austrije Klagenfurt prešao u redove Stripfinga, koji nastupa u regionalnoj ligi istok.

Već u prva tri kola ovaj 31-godišnji napadač pokazao je kako je prerastao tu ligu,

Njegov klub upisao je tri pobjede, a pogađate tko je bio ključni igrač.

U prvom kolu savladali su Wiener 4-1,a Pecirep je postigao hat-trick u trideset minuta drugog dijela. U drugom kolu čekalo ih je gostovanje kod istoimenog kluba ali iz Neustadta, a u slavlje 2-3 Pecirep je ugradio dva pogotka.

U subotu u trečem kolu igrali su protiv tvrde ekipe Neusiedla,a njihov otpor slomio je Pecirep sa dva gola u drugom dijelu.

Pecirep je sa sedam golova vodeći strijelac lige, a njegova ekipa je prva.

Samo su dva kluba u ligi postigla više golova od ovog snažnog napadača.