• Druga liga FBiH - Zapad

Nogometni klub Kiseljak je u posljednje kolo Druge lige Zapad za sezonu 2021/2022. ušao u izmiješanom sastavu.

U susretu bez rezultatskog značaja u Kiseljaku je gostovao Rudar iz Kamengrada, drugoplasirana momčad na tablici. Kiseljak je bio treći, a redoslijed se nije mogao promijeniti ni nakon ovog kola.

Obje strane u susret su ušle rasterećeno, i to je rezultiralo pravom golijadom pred stotinjak gledatelja.

Marcel Liješnić je već u šestoj minuti doveo domaće u vodstvo.Samo dvije minute kasnije Irhad Krkić poravnava rezultat. Od 32.minute gosti su potpuno preokrenuli preko Ismeta Talića. U 36.Ajdin Hodžić donosi lijepih dva razlike gostima pred odmor.

Marko Antić u 65.minuti vraća Kiseljak na jedan gol zaostatka. U posljednjih 7 minuta viđena je prava golijada i čak četiri pogotka. Ajdin Hodžić je u 83. i 85.minuti kompletirao hat-trick i donio gostima nedostižnih 2-5. Marcel Liješnić u 87.svojim drugim pogotkom smanjuje na 3-5, a minut kasnije Besim Burnić postavlja konačnih 3-6.

Gosti su igrali bez zamjene, no i Kiseljak je izvršio samo jednu.

Sezona je okončana na trećem mjestu s učinkom od 15 pobjeda , 6 remija i 7 poraza i svakako se može ocijeniti kao uspješna.