• SLAVIO NK ROMARI

IMG_3572.JPG

Juniori Nogometnog kluba Romari plasirali su se u finale kupa nakon što su poslije jedanaesteraca savladali ekipu NK Kiseljak..

U prvom dijelu nije bilo ozbiljnijih prilika, a igru je otežavala i obilna kiša koja je pala na "Stadion na Rijeci".

U drugom dijelu gostujući igrači su zaigrali bolje, te su s nekoliko sjajnih prilika ugrozili gol domaćeg vratara, no nedovoljno za promjenu rezultata.

Ipak, gosti su u 85. minuti susreta uspjeli doći do vodstva nakon pogreške domaćeg vratara Žigonjića, a u strijelce se upisao Barišić.

Kada su gosti "mislima" već bili u finalu, u 90. minuti susreta sjajan centaršut koristi Petar Bavrka i glavom pogađa za poravnanje rezultata na 1:1.

Gosti su bolji ušli i u izvođenje jedanaesteraca, te su stekli prednost od jednog gola. Ipak, domaći vratar Franko Žigonjić se iskupio za pogrešku u regularnom dijelu i svojoj je ekipi sjajnim obranama u izvođenju udaraca s bijele točke omogućio nastup u finalu.

NK Romari je slavio s ukupnih 5:4 (1:1).

Romari će u finalu igrati s ekipom NK Vitez koja je u drugom polufinalu nadigrala ekipu NK Sport Prevent.

IMG_3522.JPGIMG_3524.JPGIMG_3529.JPGIMG_3534.JPGIMG_3539.JPGIMG_3540.JPGIMG_3541.JPGIMG_3545.JPGIMG_3548.JPGIMG_3550.JPGIMG_3564.JPGIMG_3569.JPGIMG_3573.JPGIMG_3574.JPGIMG_3576.JPGIMG_3577.JPGIMG_3578.JPGIMG_3580.JPGIMG_3581.JPGIMG_3582.JPGIMG_3584.JPGIMG_3586.JPGIMG_3587.JPGIMG_3585.JPGIMG_3553.JPG