• Druga liga FBiH - Zapad

Pretposljednje kolo Druge lige FBiH - Zapad Kiseljak je odigrao u Han Biloj kod Rudara.

Riječ je o prijateljskim ekipama van terena, ali i suparnicima na terenu.

Bio je to sjajan susret, pogotovo za neutralne gledatelje. Izabranici Spomenka Bošnjaka slavili su sa 2-4.

Stefan Bošnjak doveo je goste u vodstvo u 10.minuti, no samo minut kasnije poravnao je Senid Hodžić.

Do poluvremena Marcel Liješnić vraća prednost Kiseljaku. Isti nogometaš u smiraj prvog dijela zabija i za 1-3 i Kiseljak je imao dobar rezultat nakon 45 minuta.

U 51.minuti Sabahudin Petak zabija za smanjenje prednosti na 3-2 i znalo se kako će završnica biti jako neizvjesna.

Rudar je pritiskao, no sjajni Dado Bencun je ponovo zaključao svoja vrata. Bencun je sjajnim bravurama spriječio izjednačenje,a Ahmed Purišević pred kraj susreta rješava pitanje pobjednika.

Kiseljak je ovom pobjedom osigurao treće mjesto, a sezonu zaključuje domaćim susretom protiv još jednog Rudara, onog iz Kamengrada.