• HŽRK Kiseljak

Povodom 25.rođendana HŽRK Kiseljak jučer je u sportskoj dvorani u Kiseljaku održan jak rukometni turnir.

Nastupilo je pet ekipa. Osim domaćina, snage u kiseljačkoj dvorani su odmjerili i ŽRK Jerkovac,ŽRK Borac, ŽRK Lokomotiva i ŽRK Makarska.

Nakon zahtjevnih utakmica grupne faze dobili smo finaliste, a to su bili ŽRK Jerkovac i HŽRK Kiseljak.

Na kraju su slavile djevojčice iz Metkovića. Kiseljačanke su pružile jako dobar otpor.

Klub iz Metkovića je uručio i prigodan poklon za HŽRK Kiseljak.

Treće mjesto osvojile su rukometašice Borca, dok su Makaranke završile na četvrtom mjestu.

Nagrade je uime načelnika Općine Kiseljak uručio tajnik Dragomir Lučić.

Naravno, dan nije mogao proći ni bez kiseljačkih mažoretkinja. Ljubičanstvene su priredile još jedan veličanstven nastup, koji je ujedno poslužio kao priprema na Nacionalno prvenstvo u Mostaru.

Upriličena je izložba priznanja koja je klub osvojio, a i prodaja knjige,prihod od prodaje će pomoći radu kluba i nabavci opreme.