NK Brnjaci

brnjaci zastavica

Cicibani NK Brnjaci teško su poraženi od FK Vitez rezultatom 5-0.

Kadeti su slavili 0-1 protiv Novog Travnika. Bila je to vrlo dobra utakmica, organizirana s obje strane. Brnjačani su strpljivo čekali svoje prilike i gradili napade. Gol odluke postigao je Tin Nenadić u 78.minuti.

Trener Marko Batarilo dobro je posložio i mlade snage.

Seniori su odigrali vrlo dobro protiv Rudara u Han Biloj, no domaćin je ipak slavio 2-1. Petak i Ibraković donijeli su 2-0 Rudaru, a Tarik Grošo smanjio na 2-1. Do kraja Brnjaci imaju nekoliko prigoda za poravnanje, no ne uspijevaju poravnati.