• PREMIJER LIGA BIH

Nogometaši Posušja ostvarili su veoma važnu pobjedu u borbi za ostanak. u 29. kolu Premijer lige BiH.

U 29. kolu Premijer lige BiH Posušje je na svom Mokrom Docu svladalo Leotar s 2:0 i tako preskočili Trebinjce, ali i pobjegli četiri boda od zone ispadanja.

Dvostruki strijelac za domaćine bio je Dario Pavković (13', 38').

Posušje je do vodstva došlo u 13. minuti kada su gosti izgubili loptu, a na kraju akcije Pavković obilazi vratar gostiju i šalje loptu u praznu mrežu za 1:0.

Bolju igru domaćini su okrunili u 38. minuti kada je Maglica sjajno prošao i ubacio, a Pavković spretno postiže svoj drugi gol.

I u drugom poluvremenu su domaćini bili bolji tim na terenu, ali su očekivano smirili igru i rutinski priveli utakmicu kraju za velika tri boda.

U sljedećem kolu Posušje očekuje još jedna važna utakmica kada idu na gostovanje u Prijedor kod pretposljednjeg Rudara, dok Leotar gostuje u Bijeljini kod Radnika.