I uz katastrofalno suđenje, NK Kiseljak je u Fojnici došao do boda i time postao jesenski prvak Prve županijske nogomete lige.

Naime, premda je službeni,jesenski dio prvenstva završen, Kiseljačani su danas u Fojnici odigrali zaostalu utakmicu koja je završila rezultatom 1:1.
Nakon prvog poluvremena su obje momčadi na odmor otišle bez golova, dok je drugo poluvrijeme donijelo puno više uzbuđenja na obje strane. Kiseljačani su prvo poveli golom Kristijana Lalića nakon kojeg je Fojnica i s igračem manjem (nakon crvenog kartona) uspjela izjednačiti.

Nezadovoljne suđenjem Senada Dervića (Travnik) i Admira Malkoća (Novi Travnik) bile su obje momčadi te su suci na kraju ispračeni uz policijsku pratnju.
Premda je na tribinama bio i značajan broj domaćih navijača, Prikaze su cijelu utakmicu bile dominantne bodreći svoju momčad svih 90 minuta.
Bodom iz Fojnice Kiseljačani su se izjednačili s FK Radnikom, ali zahvaljujući boljoj gol razlici od danas preuzimaju prvo mjesto.