• Savladani Kaćuni

NK Kiseljak u prijateljskoj je utakmici pobijedio Kaćune, klub koji se natječe u Županijskoj ligi ŽSB.

Organizirani gosti pružili su dobar otpor favoriziranim domaćinima.Do 55. minute rezultat je bio 1-1 a Kiseljak je onda prelomio utakmicu.

Spomenko Bošnjak priliku je dao nekim igračima koji su manje igrali. Njegova momčad imala je dosta prilika, no nedostajalo je smirenosti.

Na kraju je rezultat glasio 3-1. Toni Škoro postigao je dva pogotka, a jedan je dodao Vlatko Bošnjak. Za goste strijelac je bio Adnan Sejmenović.

Za vikend Kiseljak nastavlja ligaško natjecanje gostovanjem u Novom Travniku.