• Druga liga FBiH - Zapad

nk kis loptanje

Pred oko 250 gledatelja Kiseljak je u nedjeljno poslijepodne dočekao Vlašić iz Turbeta.

Bio je to susret 19.kola Druge lige FBiH - grupa Zapad. Izabranici Spomenka Bošnjaka tražili su pobjedu nakon poraza od FK Vitez.

Trener Bošnjak na raspolaganju je imao najbolji sastav, vratili su se i Šimunić i Vlatko Bošnjak, koji nisu igrali u prošlom kolu zbog poslovnih obaveza.

Gosti su stabilni drugoligaš, u sredini tablice, a na Stadionu hrvatskih branitelja istrčali su u najjačem sastavu.

Kiseljak je poveo u 33.minuti preko Danijela Tomića. U drugom dijelu prava golijada.

Aldin Fejzić je u 57.donio Kiseljaku lagodnih 2-0 i činilo se kako će posljednjih pola sata domaći dečki samo odraditi posao. Promašeno je nekoliko dobrih prigoda za uvjerljivije vodstvo, a gosti su to kaznili u 78.minuti preko Rosića.

Tri minute kasnije domaćin je ponovo otišao na dva pogotka prednosti. Stefan Bošnjak je bio strijelac. Isti igrač je u 68.ušao u igru zamijenivši Sliškovića.

Abdel Rosić je duboko u sudačkoj nadoknadi svojim drugim pogotkom postavio konačnih 3-2.

NK Kiseljak : Bencun,Šimunić,P.Marković,V.Bošnjak(K)(od 76.Vrbić) ,Antić(od 76.Dario Tomić),Mišković,Fejzić(od 68.Liješnić),Čilaš,Slišković(od 68.S.Bošnjak),Danijel Tomić(od 68.Ganija),I.Škoro

Žuti kartoni : Danijel Tomić,Marko Antić i Marcel Liješnić.

Kiseljak je ostao na trećem mjestu nakon ovog kola. U narednom golu seniori su slobodni, jer je Elektrobosna istupila iz lige.