• BILBIJA NA VRHU

Nogometaši Zrinjskog upisali su još jednu prvenstvenu pobjedu, trinaestu u nizu, čime su postavili rekord Premijer lige BiH.

Večeras su „Plemići“ na svom terenu u susretu 23. kola Premijer lige BiH bili bolji od Radnika rezultatom 4:0.

Trostruki strijelac bio je Nemanja Bilbija (22', 45', 50'), čime je napadač Zrinjskog došao do brojke od 24 postignuta gola u ovoj sezoni što je već sada rekord po broju postignutih golova za jednu sezonu. U listu strijelaca upisao se i Mario Tičinović u 36. minuti susreta.

Na vrhu ljestvice Zrinjski sada ima 60 bodova, 19 više od najbližeg pratitelja Tuzla Cityja. Radnik je posljednji sa 16 bodova.