• Sjajan uspjeh

Dana 12.03.2022. godine u Zenici se održalo državno prvenstvo BiH u svim uzrasnim kategorijima i Kup vrtićanaca Zenica (vrtićanci). Na prvenstvu je sudjelovalo 599 natjecatelja iz 47 klubova, te 124 natjecatelja u vrtićancima.

Taekwondo klub Fojnica ponovo može biti ponosan na svoje predstavnike.Klub je dobio tri državna prvaka.

Amanda Hukić je postala državna prvakinja BiH i najbolja mlađa kadetkinja prvenstva.U kategoriji do 33 kilograma ostvarila je četiri uvjerljive pobjede i pomela konkurenciju.

Deni Hodžić postao je državni prvak u kategoriji mlađih kadeta do 43 kilograma. Na putu prema zlatu ostvario je tri sigurne pobjede.

Zejd Klisura okitio se zlatom u kategoriji mlađih kadeta do 47 kilograma. Posebno je impresivan bio u finalnoj borbi, koju je dobio nokautom.

Azra Klisura postala je viceprvakinja BiH u kategoriji kadetkinja +63 kilograma, malo je nedostajalo i za prvo mjesto.

Amer Pehlivan je u svom prvom pojavljivanju na juniorskoj smotri zauzeo odlično treće mjesto, do 73 kilograma.

Barbara Oroz je također bila odlična. Osvojila je brončanu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kilograma.

I Kup vrtićaraca bio je uspješan za članove Taekwondo kluba Fojnica.

Prvo mjesto osvojio je Amar Orman u kategoriji vrtićaraca do 27 kg, Amar je ostvario 3 pobjede.Nahid Husković je u kategoriji kikovi bio srebreni (2010.godište).

Noa Hukić bio je zlatni u kategoriji vrtićaraca do 22 kilograma, bio je vrlo uvjerljiv.