• Velika pobjeda

vlatko novo akcija nk

Nogometaši Kiseljaka u 17.kolu Druge lige FBiH - Zapad dočekali su Brekovicu 78. Pobjeda je bila imperativ protiv pretposljednje momčadi lige, jer bi se domaćin sa tri boda potpuno vratio u borbu za titulu.

Na kraju je Kiseljak slavio s nevjerojatnih 9:0. Moglo je biti i više, ali u drugom dijelu domaći igrači malo su spustili nogu s gasa, te je bitno bilo sačuvati energiju i ne ozlijediti se.

Gosti su doputovali bez zamjene, što im se obilo o glavu.

Od samog početka utakmica je bila jednosmjerna ulica. Kiseljak je gospodario terenom, lopta je išla brzo i tečno, presing jako dobar.

U osmoj minuti Danijel Tomić dovodi domaće u vodstvo. Na novi pogodak čekalo se do 23, kada zabija i Aldin Fejzić. Dvije minute kasnije 3:0, a strijelac je Marijo Slišković. Već u 30. Tomić svojim drugim golom donosi 4:0, da bi u 33. i Slišković postigao svoj drugi gol.

Danas jako raspoloženi Tomić u 37. kompletira svoj hat-trick. Na poluvremenu ogromnih 6:0.

U drugom dijelu nešto mirnija utakmica. Bošnjak je vršio izmjene, a na novi pogodak čekalo se do 70.minute. U strijelce se upisao Admin Vrbić. U posljednjih 10 minuta domaćin je postigao još dva pogotka. Oba su djelo mladog Marcela Liješnića.

Susret je pratilo 150 gledatelja.

Kiseljak je i dalje treći, ali sa samo tri boda manje od prve Iskre i dva manje od drugog Rudara. Obje momčadi u drugom dijelu sezone gostuju na Stadionu hrvatskih branitelja.

NK Kiseljak: Bencun,Marković, Čilaš,Šimunić,Mišković,V.Bošnjak (K), Slišković,Antić,Fejzić, Vrbić,Tomić. Od 61.minute igrali su i  Ganija, S.Bošnjak, Dario Tomić, Liješnić, Biletić.