• (VIDEO)

Udarac je bio tako sjajan da su se za glavu hvatali njegovi suigrači kao i igrači Wanderersa.

Utrka za najbolji gol godine, nagradu Ferenca Puskasa, dobila je jednog sudionika već u veljači. Naime, australski nogometaš Ben Garuccio postigao je spektakularan gol na utakmici između Western Uniteda i Wanderersa u 15. kolu tamošnje A-lige.

Igrala se 68. minuta kada je Prijović ubacio jednu loptu s lijeve strane, a Garuccio se na petercu sjajno snašao te 'škorpionom', udarcem petom preko glave savladao protivničkog golmana, prenose Sportske novosti.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Udarac je bio tako sjajan da su se za glavu hvatali njegovi suigrači kao i igrači Wanderersa. Ranije je Garuccio postigao još jedan gol te donio pobjedu svojoj momčadi od 3:2.