• Dvoransko prvenstvo

Završeno je dosad najmasovnije Dvoransko prvenstvo, odnosno Grand slam Hercegovine u parovima.

Trinaesto je to po redu izdanje, a održano je proteklog vikenda na terenima Teniskog kluba Grude.

U četiri kategorije ukupno je sudjelovalo 69 parova, što je rekord.Turnir su zaigrala 104 igrača i igračice, igralo se na šest terena, a ukupno su odigrana 83 meča.

Riječ je o turniru HUT TOUR SERIJE 2000.

Kiseljak je imao dosta svojih predstavnika, točnije njih 12.

Najveći uspjeh imao je Miroslav Škoro, koji je osvojio naslov u mješovitom dublu.

Škoro je u kombinaciji sa Vinkovčankom Enom Čopčić odigrao odličan turnir. U prvom su kolu bili slobodni,da bi u drugom nadigrali kombinaciju Gluić/Rukavina.

Uslijedile su pobjede protiv kombinacija Šuto/Majić i Kramarić/Knezić. U finalu ih je čekao odličan zadarski dubl Buča/Senjanović, no i to su riješili sa 6-3;6-4.

Koliko su raspoloženi bili na ovom turniru pokazuje i podatak da su osvojili bez ijednog izgubljenog seta.