kosarkaska-utakmicaPrijateljska utakmica košarkaša

kosarkaska-utakmica

Svoju drugu pripremnu utakmicu pred početak redovite sezone, Košarkački klub Busovača riješio je u svoju korist rezultatom 96:80 protiv svojih dugogodišnjih sportskih prijatelja iz Novog Travnika. Tradicija pobjeda Busovače u prijateljskim ogledima sa Novim ovim se susretom nastavila. Hoće li tradicija pobjeda gostiju u redovitoj sezoni biti prekinuta ostaje za vidjeti.

Nakon prvog perioda i neizvjesnosti , drugi period je odagnao svaku sumnju u pobjednika jer su domaći brzom igrom i laganim poenima iz kontranapada do poluvremena podigli razliku na + 20. Jedini svijetli trenuci gostiju bili su od 3.-7. minuta 3-perioda kada prave seriju 19:7 , ali se scenario sa kraja prvog poluvremena ponovio , a razlika došla gotovo do 30 poena.

Susret je odigran pred dobro popunjenom dvoranom. Zanimljivo je da su veliki dio publike činile pripadnice "ljepšeg spola".