• Dominik Alois Oroz

FOTO : Oroz u duelu sa Hallerom/imago images/ANP

Sinoćnjom pobjedom nad slovenskom Murom nizozemski Vitesse osigurao je nastavak natjecanja u Konferencijskoj ligi.

Vitesse je slavio rezultatom 3-1, a pogotke su postigli Buitink, Openda i Huisman. Počasni pogodak za Muru djelo je Maroše u 82.minuti.

Od 66.minute za pobjedničku momčad igrao je i Dominik Alois Oroz,21-godišnji branič porijeklom iz Kiseljaka (Podastinje).

Oroz je zamijenio Bazoera.

Četvrti je to nastup mladog reprezentativca Hrvatske u Konferencijskoj ligi, a protiv Rennesa je odigrao i cijeli susret. Skupio je ukupno 115 minuta.

Četiri puta je nastupio i u kvalifikacijama za ovo natjecanje, a 10 puta bio je na terenu u nizozemskoj ligi ove sezone.